GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekoppar 14367423
nr 1436 7423
Tekoppar
Rörstrand, 10 st
Kondition: slitage och nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:49:42
6/12 18:33:17
Rörstrand